Доставка документів і бандеролей

Доставка документів і бандеролей

Ми швидко, а головне, у повній цілості, доставимо листи, бандеролі, кореспонденцію та інші документи для вашого бізнесу або в особистих цілях.

Доставка квітів і подарунків

Доставка квітів і подарунків

Для того щоб ваші близькі не забували, що ви їх дійсно любите і цінуєте ми виконаємо вашу роботу, не витративши ні хвилини вашого часу.
Для інтернет-магазинів

Для інтернет-магазинів

Ми доставимо замовлення з будь-якого інтернет-магазину точно за адресою в підходяще для вас час.
Доставка піци та їжі з ресторанів

Доставка піци та їжі з ресторанів

Доставимо страви з ваших улюблених ресторанів в тому вигляді, як вам подали їх в закладі: теплими і апетиними.
Доставка ліків

Доставка ліків

Кваліфікована доставка ліків не тільки дозволить заощадити ваш час, але і збереже їх максимальну ефективність, за рахунок правильних умов транспортування і зберігання.
Доставка продуктів

Доставка продуктів

Доставимо продукти з будь-якого супермаркету або, наприклад, величезний святковий торт. Сучасна господиня оцінить по достоїнству таку допомогу!

Кур'єрська служба доставки - «Доставка Сервіс»

У сучасному світі використання послуг доставки - це вже не просто необхідність чи примха, а нормальна практика без якої складно обійтися. Термінова доставка документів в Полтаві для вирішення ділових питань, доставка квітів або подарунків для коханої людини, доставка їжі з ресторану, доставка покупки з інтернет-магазину, всі ці послуги набирають популярність в нашому місті.

Сьогодні, багато магазинів і ресторанів намагаються доставляти товари та їжу своїми певними способами, але сервісу, як такого, немає та й час доставки залишає бажати кращого. В зв'язку з цим, ми пропонує скористатися високоякісними послугами нашої кур'єрської служби.

Тому наша команда пропонує вам високоякісні послуги з доставки швидко і в будь-яке місце в Полтаві.

 

детальніше

Наши преимущества

1

Швидка доставка

Ми цінуємо ваш час, а також час ваших бізнес-партнерів і рідних, тому доставка завжди проводиться точно в строк.
2

Хороший сервіс

Якісний сервіс для нас не просто слова, а стиль роботи і життя. Ми намагаємося надати максимально хороший і кваліфікований сервіс кожного клієнта.
3

Приємні менеджери

Менеджери - наша візитна картка. Їх завдання зробити все, щоб обслуговування в нашій компанії було найкращим і приємним для вас.
4

Відповідальна політика

Ми ставимося до кожного нашого клієнта з абсолютним повагою і розуміння. Ваші посилки, документація і подарунки знаходяться в надійних руках наших досвідчених співробітників.
5

Надійний транспорт

Надійний транспорт - запорука швидкого та якісного доставки ваших замовлень. Наша техніка завжди в справному стані для швидкого і комфортного обслуговування.
6

Гарантія цілісності упаковки

Часто компанії по доставці нехтують цим пунктом і звертаються з вантажем неакуратно. Але ми розуміємо важливість такого аспекту, як цілісність упаковки, так як це запорука збереження товару, що доставляється в первозданному вигляді.