Кур'єрська доставка для інтернет - магазинів

На сьогоднішній день кур'єрська доставка перестала бути чимось незвичайним. Послугами кур'єра користуються не тільки великі компанії, але також і ресторани, аптеки, піцерії та інші заклади.
Інтернет-магазини не є винятком, оскільки передача замовлень службі доставки дозволяє весь вільний час витратити на розвиток магазину і його просування. Від чіткої роботи кур'єрської служби безпосередньо залежать оборот інтернет-магазину і його прибуток.

До основних переваг кур'єрської служби в Полтаві від компанії «Доставка Сервіс» відносяться:

  • Економія часу
  • Вибір найбільш зручного варіанту доставки товару, як для продавця, так і для покупця
  • Пряма доставка покупцю за короткий термін
  • Презентабельний зовнішній вигляд співробітників компанії
  • Доступні тарифи
  • Досвід, надійність, відповідальність.

Не у всіх є можливість або бажання ходити по магазинах. Набагато простіше робити покупки в інтернет-магазині. Ми ж подбаємо про своєчасну доставку придбаних товаров.В час доставки наші кур'єри використовують власний транспорт, що дозволяє доставити товар в мінімальні терміни. При цьому наша компанія гарантує збереження цілісності упаковки.

Кур'єрська служба «Доставка Сервіс» - це надійний, виконавчий партнер, який виконує поставлені завдання у встановлений термін і якісно. Клієнти можуть бути впевнені в тому, що товар буде доставлений точно за вказаною адресою. Замовивши послуги кур'єрської доставки в нашій компанії, ви отримаєте чудову можливість скористатися кваліфікованою допомогою за доступною ціною і з максимальним професіоналізмом.

Наші кур'єри виконують доставку по всьому місту і приміським районам. Зателефонуйте нам, про решту ми подбаємо самі.