Статті

Чому краще та дешевше користуватися послугами кур'єрської служби, ніж мати в штаті кур'єра?

Чому краще та дешевше користуватися послугами кур'єрської служби, ніж мати в штаті кур'єра?

Деякі компанії мають власну кур'єрську службу, однак ця практика поступово відходить в минуле і дедалі більше сучасних фірм надають перевагу спеціальним кур'єрським службам, довіряючи їх роботі більше, ніж своїм працівникам. Тому є декілька об'єктивних причин. Серед яких такі:

 

Що не можна перевозити нашою кур'єрською службою

Що не можна перевозити нашою кур'єрською службою

Доставка кур'єром є дуже зручною. Вона забезпечує вчасне отримання адресатом документів або речей. До того ж таким чином кур'єр доставить вам посилку безпосередньо за вказаною адресою, вам не потрібно буде нікуди йти, стояти в чергах і витрачати свій цінний час. Багато інтернет-магазинів використовують саме такий вид доставки, піклуючись про своїх клієнтів.

Наша компанія швидко доставить вашу посилку за вказаною адресою і вручить її прямо в руки одержувачу. Однак, ми повинні вас попередити, про те, що є  посилки, які ми не можемо перевозити і просимо вас утриматися від їх пересилання, щоб не засмучуватися нашою відмовою. Отже, що ж заборонено возити нашим кур'єрам?

 

Служба доставки - надійний партнер у вирішенні побутових проблем

Служба доставки - надійний партнер у вирішенні побутових проблем

Добре мати надійних друзів, які в будь-який час готові підставити плече. Проте сучасне життя є неймовірно насиченим, тому застати друга вільним і попросити його про надання послуги в більшості випадків є чимось фантастичним. Що ж робити, якщо вдома були залишені ключі від робочого сейфа, мобільний телефон залишився лежати на тумбочці, а ви в очікуванні важливого дзвінка?

Наша компанія готова стати вашим помічником, ми готові вирішити ці та аналогічні побутові проблеми. Привеземо ваші речі до вказаного місця і позбавимо вас від незручностей.

Доставка продуктів додому - допомога на відстані

Доставка продуктів додому - допомога на відстані

Кожна сучасна людина мріє про перспективну роботу, хорошу заробітну плату, щоб дозволити собі і своїй родині не тільки купувати найнеобхідніше, але й подорожувати, чудово відпочивати. На жаль, в сучасних реаліях такі плани здійснюються далеко не у всіх. Багатьом доводиться миритися з низькою заробітною платою, з життям від авансу до получки.

Тому більшість активних людей приймають рішення про роботу за межами рідної країни, звідки вже надійшли цікаві і перспективні пропозиції від роботодавців. Розум приймає таке рішення, а ось серце не бажає миритися з тим, що вдома залишаються близькі, які потребують постійної підтримки. Важко залишити старих батьків наодинці з побутовими проблемами. Їм досить важко відвідувати аптеки, щоб придбати необхідні ліки, кожен день ходити до магазинів, щоб купити продукти харчування. Ще складніше вистоювати в чергах, коли відвідування торгового закладу припадає на годину пік.