Чому краще та дешевше користуватися послугами кур'єрської служби, ніж мати в штаті кур'єра?

Чому краще та дешевше користуватися послугами кур'єрської служби, ніж мати в штаті кур'єра?

Деякі компанії мають власну кур'єрську службу, однак ця практика поступово відходить в минуле і дедалі більше сучасних фірм надають перевагу спеціальним кур'єрським службам, довіряючи їх роботі більше, ніж своїм працівникам. Тому є декілька об'єктивних причин. Серед яких такі:

 

  1. Користуватися послугами спеціалізованих компаній, зазвичай, набагато дешевше, ніж утримувати власну службу доставки. Ви укладаєте договір з такою компанією і користуєтеся її послугами у разі необхідності. Вам не потрібно буде оформляти на роботу працівників, виплачувати їм лікарняні, оплачувати відпустки та інше.
  2. Компанії, які давно займаються доставкою товарів, посилок та інше, зазвичай, мають великий досвід такої роботи і навчають своїх кур'єрів. Ваша посилка обов'язково доїде до адресата.

  3. Час доставки буде точно дотриман. Для кожної кур'єрської служби є дуже важливою її репутація. Наші співробітники довезуть і вручать посилку в чітко зазначений час.

  4. Кур'єрські служби гарантують вчасну доставку і несуть відповідають за її збереження.

  5. У нас швидка обробка документів, що супроводжують доставку - ви не заплутаєтеся в документах, ми все зробимо за вас.

Загалом кур'єрські служби працюють саме над доставкою вантажів, посилок, документів. Вони точно знають, якнайкраще доставляти різні види вантажів, що пересилати не можна, а для яких вантажів необхідні спеціальні умови.

З огляду на все вищесказане, зауважимо, що користуватися послугами спеціальних людей, які є фахівцями своєї справи - завжди краще, ніж наймати дилетантів. Кур'єрська служба буде нести відповідальність за ваші пересилання і все це за смішні гроші.