Що не можна перевозити нашою кур'єрською службою

Що не можна перевозити нашою кур'єрською службою

Доставка кур'єром є дуже зручною. Вона забезпечує вчасне отримання адресатом документів або речей. До того ж таким чином кур'єр доставить вам посилку безпосередньо за вказаною адресою, вам не потрібно буде нікуди йти, стояти в чергах і витрачати свій цінний час. Багато інтернет-магазинів використовують саме такий вид доставки, піклуючись про своїх клієнтів.

Наша компанія швидко доставить вашу посилку за вказаною адресою і вручить її прямо в руки одержувачу. Однак, ми повинні вас попередити, про те, що є  посилки, які ми не можемо перевозити і просимо вас утриматися від їх пересилання, щоб не засмучуватися нашою відмовою. Отже, що ж заборонено возити нашим кур'єрам?

 

  1. Зброя (в тому числі холодна) - на зброю будь-якого виду має бути дозвіл, і неважливо ви хочете переслати комусь газовий пістолет або ручну гранату - перевозити, а тим більше пересилати всі речі, які відносяться до зброї суворо заборонено законодавством України.

  2. Наркотики - наркотичні речовини поза законом в нашій країні. У випадку знахідки в посилці будь-якої наркотичної речовини будуть проблеми і у вас і у нашої служби доставки.

  3. Газові балони - для пересилання балонів з газом обов'язково повинні бути спеціальні умови. Пересилати їх кур'єрською доставкою категорично забороняється, і ми ніколи за таку пересилку б не взялися, заради нашої безпеки.

  4. Радіоактивні та токсичні речовини.

  5. Легкозаймисті речовини - бензини, ацетон та інше необхідно перевозити спеціальною технікою.

  6. Художні цінності.

  7. Коштовності.

  8. Монети і гроші (в тому числі національну і іноземну валюту).

  9. Тварини, рослини або прах.

  10. Продукти, що швидко псуються.

Для вашої і нашої безпеки і спокою дуже просимо не пересилати нічого з наведеного вище списку.